אודות

שמעון שמונר יועץ עסקי

אני שמעון שמונר יליד 1967 , נולדתי  בברית המועצות ,סיימתי בהצטיינות בגרות  במגמת מתמטיקה. לאחר מכן , למדתי השכלה גבוהה במכון למשק לאומי במגמת כלכלת עסקים בברית המועצות. כמו כן, עשיתי שירות צבאי במשך שנתיים.

עליתי ארצה ב 1991, ב1995 התחלתי לעבוד בחברת אייל שירותי מחשב בע"מ  כמנהל פיתוח עסקי ועבדתי שם עד 2002. במקביל עשיתי קורס יועצים עסקיים במסגרת משרד תעשיה והמסחר, משרד העליה ורשות לעסקים הקטנים בישראל ב 1999 עד 2000  וקיבלתי תעודת יועץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים והתחלתי לעסוק בתחום החל משנת 2000.

מאז ינואר 2001 אני יועץ עסקי עצמאי שפועל מול משרד הקליטה, מטי ראשון לציון, חולון ואשדוד כאשר בין שירותי אני מכין תוכניות עסקיות, מבצע בדיקות היתכנות להקמת עסק לעולים חדשים ותושבים חוזרים. כמו כן, אני מבצע ומכין תוכניות עסקיות לכלל אוכלוסיה, כאשר אני מלווה אותם בכל שלבי הקמת או הרחבת עסק, מגיש תוכניות לקרנות מימון שונים, מלווה עסקים לבנקים ועוד.

אחד הדברים החשובים בהם אני מתמקד בפעילות שוטפת של עסקים קטנים הוא: לעשות ולנתח תמחור בעסק, לנהל תזרים מזומנים, לנהל מו"מ מול בנקים ובכך אני עוזר באופן שוטף לעסקים. כחלק ניכר משירותיי לכלל העסקים אני מבצע באמצעות סבסוד מסוים באמצעות מרכזי מעוף ברחבי הארץ.

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1