האגודה להלוואות ללא ריבית

בשיתוף שמעון שמונר יועץ עסקי מוסמך

פריסת תשלומים רחבה

גרייס לשנה

ביטחונות נמוכים

האגודה הישראלית להלוואות

בשנים האחרונות, עם הקושי הרב במצב הכלכלי בישראל, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, מתקשים לגייס אשראי בבנקים, בגלל הדרישות המופרזות לביטחונות ושיעבוד נכסים קיימים. בגלל שלא קיימות אפשרויות אחרות, לווים רבים, פונים לשוק של הלוואות חוץ בנקאיות ולקרנות ממשלתיות ופרטיות רבות.

באגודה הישראלית להלוואות, הינה אופציה טובה, לקבלת הלוואה לעסק קטן או בינוני. האגודה, החלה את פעילותה, לפני כ-25 שנה והיום, היא האגון היהודי הגדול בעולם שמעניק הלוואות ללא ריבית לאוכלוסיות שונות, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. מיום הקמתה של האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית ועד  היום, הקרן  חילקה הלוואות ללווים השונים, בסך של מיליארד שקל.

המטרה של האגודה הישראלית להלוואות לא ריבית

המטרה שהאגודה הישראלית להלוואות, הינה הענקת סיוע לאנשים שנמצאים במצב פיננסי קשה והם אינם יכולים לקבל הלוואות בדרכים רגילות. אוכלוסייה זו, מונה:

  • עולם חדשים
  • בעלי מוגבלויות
  • קשישים
  • משפחות חד הוריות
  • משפחות ברוכות ילדים
  • סטודנטים
  • בעלי עסקים קטנים

סכום ההלוואה הניתנת מהאגודה הישראלית להלוואות ותנאי ההלוואה

כאשר בעל עסק קטן, פונה לאגודה  הישראלית להלוואות, כדאי כי יכין תכנית עסקית, ע"י אדם מקצועי שהוא יועץ עסקי. יש להגדיר את מטרות האשראי ובעל העסק, יקבל מחצית סכום ההלוואה ובשלב השני, הוא יעדכן את הקרן על ביצוע בפועל ואז יקבל את חצייה השני של  הלוואה. האפשרות של בעלי העסקים, הינה קבלת אשראי בגוב של עד 60,00 ₪  על מנת לבצע מימון הון חוזר ועד 90,000 ₪  למטרות של פיתוח העסק

סיוע לקבלת הלוואה לעסקים קטנים- שמעון שמונר יועץ עסקי

ניתן למצוא קרנות רבות שמציעו הלוואות ללא ריבית כמו הקרן הישראלית להלוואות אשר מסייעת לעסקים קטנים הנמצאים במצוקה או בעיה של תזרים מזומנים. יועץ עסקי, מסייע לקבלת הלוואות אלה, כאשר הוא כבר ייחשב את סכום ההלוואה שהעסק הבינוני או הקטן זקוק לה. סיוע מקצועי כזה, ניתן לקבל ממר שמעון שמוהר, שהוא יועץ עסקי כבר 17 שנה. שמעון שמונר, הינו בעל תואר לכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן וסייע שנים להקמת עסקי רבם בסדר גודל של עסק קטן עד בינוני. מר שמונר יכין תכנית עסקית ויגיש לקרנות או לאגודות שמסייעות להלוואה זו וכן ייעץ לבעלי העסקים כיצד לנהל נכון את העסק לפחות בשלושת חודשיו הראשונים לקיומו או להבראתו הכלכלית. מר שמונר, נבחר בשנת 2015 ליועץ העסקי המורשה מטעם משרד הקליטה והעלייה.

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1