ליווי עסקי

הסתייעות ביועצים עסקיים עשוי לתרום המון לכל ארגון בכל סדר גודל. יועץ מקצועי בעל שנים רבות של ניסיון עשוי לשנות לכם את פני התמונה בכל עסק כך שיהפוך את המצב לטוב יותר. מגון פעולות מקצועיות, אשר יבצע היועץ שיתאים את המהלכים הכלכליים של העסק יגרום לבעלי עסקים הצליח ולפתח את העסק למקום אליו הם משתוקקים שיהיה. אחד מהפעולות הדרושות לביצוע בכל עסק מתחיל אם קטן או בינוני, הנו ללא ספק ליווי עסקי.  שיטת העבודה בליווי העסקי, מקנה לבעל העסק החדש, פתרון בעיות יעיל. השיטה היא דומה לאדם רעב שאתה נותן לו לאכול בשר, אך כך בעצם הצלת אותו ליום  אחד, אבל אם תלמד אותו לצוד, הוא יינצל לכל החיים..

ליווי עסק עם יועץ

 חשוב, כי יהיה שיתוף פעולה מלא, בין הלקוח שפותח את העסק, או מעוניין להציל עסק קיים שנקלע לקשיים, לבין היועץ העסקי. רק שיתוף פעולה מלא בין שני הצדדים, יתרום להתקדמותו של העסק. ליווי עסקי נוגע בלא מעט פרמטרים, כך שהוא עשוי לספק פתרונות רבים. יועץ עסקי מקצועי ובעל ניסיון רב שנים, יציע פתרונות להתמודדות מול  בעיות אשראי, או  התנהלות נכונה מול הבנקים. יועץ עסקי, ייגע בנקודות חשובות, כגון: דוחות מאזן, רווח והפסד, תזרים מזומנים, רווחיות על מוצרים או שירות שהעסק מציע ועוד. גם בתחום השיווק הנכון של העסק מקבלים תפנית מקצועית באמצעות הייעוץ העסקי.

ליווי עסקי מקצועי ואישי

כאשר פונים ליועץ עסקי, יש לוודא כי הוא יבצע עבורכם גם ליווי עסקי. הכוונה היא לליווי העסק לפחות עד חודשיים- שלושה. יש לוודא כי היועץ אותו תבחרו יהיה בעל הרבה שנות ניסיון. יועץ עסקי בעל 16 שנות מוניטין הנו שמעון שמונר, אשר למד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן והוא בעל עסק עצמאי בתחום מזה 16 שנה, שכה ליועץ העסקי הנבחר מטעם המשרד לעלייה בשנת 2015.

שמעון ייעץ לכם בדבר מקורות מימון משתלמים בריבית נמוכה ופריסה נוחה, יבנה עבורכם תכנית עסקית יעילה בהתאם לסוג העסק שלכם. מר שמעון שמונר, מומחה בייעוץ, בסיוע, וליווי  עסקים קטנים ובינוניים, על כל ההיבטים, אם בהשגת מימון משתלם מקרנות המדינה בתשלומים נוחים בריבית נמוכה וגרייס של שנה, ניהול תזרים מזומנים, השגת ספקים משתלמים ועוד. שמעון שמונר, ילווה את העסק שלכם בשלושת החודשים הראשונים ואם תצטרכו זמן ארוך יותר לליווי תוכלו להתייעץ עמו . השירות הנו יעיל ואדיב, תרגישו שיש יועץ מקצועי, אשר ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלו.

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1