פתיחת עסק

פתיחת עסק- מה עלינו לדעת?

מי שמחליט על הקמת עסק, עשוי לבצע הימור. על פי בסטטיסטיקה, כ-70% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל, נפתחים מדי שנה, אך נסגרים במהלך השנה הראשונה לקיומם. גם  העסקים שקיימים שנה השנייה כ-20% נסגרים.  יש לבצע תכנון נכון של  העסק, בכדי שתוכלו  לדעת את הצעדים הנכונים, אם מבחינת הרווחיות של העסק או אם מבחינת הניהול הנכון והשוטף.

פגישה עם חוזה ולחיצת ידיים

גם אנשים שחושבים שיש להם ניסיון או ידע בניהול, כמו כאלה שהיו בתפקיד בכיר בצבא, סבורים כי ניתן לנהל עסק. פתיחת עסק, הוא אינו דבר של מה בכך ולכן, יש להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה, אשר למד כלכלה ומנהל עסקים, שיש לו ניסיון רב בייעוץ עסקי וליווי עסקים, כך שתוכלו להצליח הרבה יותר באמצעותו.

ייעוץ וסיוע במתן אשראי וניהול מזומנים

עסק שאין לו מספיק מזומנים או אשראי מהבנק, אינו יכול להתנהל כשורה. יש לבצע פתיחת עסק, כאשר יש לכם תכנית עסקית מובנית, יעץ עסקי שיסייע לכם להשיג בצורה נכונה את המשאבים להקמה וניהול נכון של העסק שאותו אתם מעוניינים לפתוח. ניתן למצוא באמצעות קשריו והידע הרב של יועצים עסקיים, הלוואות ללא ריבית כמו מהקרנות השונות במימן המדינה, הלוואות בריבית משתלמת ממקורות מימון שונים ועוד. תמיד כדאי, כי יהיה לכם יועץ צמוד שילווה אתכם בניהול העסק, לפחות בשלושת חודשיו הראשונים.

יועץ עסקי- הצעד הנכון לעסק שלכם

כאשר פותחים עסק חדש, לאור התחרות בשוק וסגירת עסקים רבים, אשר אינם שורדים בשנה הראשונה, יש למצוא יועץ עסקי המכיר שנים רבות את התחום. אחד היועצים המובילים בייעוץ עסקי, הינו שמעון שמונר אשר למד באוניברסיטת בר אילן, כלכלה ומנהל עסקים והוא קיים כיועץ עצמאי כבר משנת 2000.  16 שנות עבודה, מעידות על הניסיון הרב של שמעון שמונר, אשר נבחר ליועץ העסקי  המורשה של משרד העלייה בשנת. 2015.

  מר שמונר, מסייע לעסקים רבים קטנים ובינוניים, תוך שימשו בקשריו הרבים, כגון מימון משתלם מטעם קרנות במדינה לעסקים קטנים ובינוניים, השגת המימון המשתלם ביותר, ליווי העסק עד ל-3 חודשים, כדאיות בחירה של ספקים, תזרים מזומנים והתנהלות מול הבנקים, בניית תכנית עסקית וכל מה שיש לייעץ כדאיות של פתיחת עסק.

 גם עסקים קיימים, הנקלעים לקשיים כלכליים, כגון מחסור באשראי ותזרים מזומנים או ניהול לא נכון של העסק. ייעוץ עסקי מטעם איש מומחה כגון שמעון שמונר, עשוי ללמד אתכם הרבה, מטעויות שביצעתם בניהול העסק. יש להישמע להוראות היועץ העסקי, על מנת שתוכלו להעמיד את העסק על רגליו ולפתח אותו כל העת, כך שישרוד ויגיע למקומות הרצויים לכם.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1