הלוואה ללא ריבית

לבטח שאלתם את עצמכם, מהו המושג הלוואה ללא ריבית, האם יש בכלל דבר כזה? התשובה היא שכן אבל לא לכל אחד, כי אם לאנשים שפתחו עסק קטן והמדינה מעוניינת במקומות  עבודה לאזרחים, למיגור האבטלה ולתשלום מיסים, אשר ייכנסו לקופת המדינה, כגון מס הכנסה ומע"מ. ישנו נאי נוסף, כאשר אדם פותח חשבון חדש בבנק, יוכל לקבל הלוואה ללא ריבית מהבנק, אך התנאי הנוסף הוא,  הפקדת משכורת חודשית שהיא מעל הממוצע.

פגישה לייעוץ עסקי

עובדי מדינה, יכולים לקבל ממקום עבודתם, הלוואות ללא ריבית, כאשר יורד ממשכורתם סכום נמוך יחסית. ניתן למצוא אגודות נספות, אשר יעניקו הלוואה כזאת שאינה נושאת ריבית. הארגונים, מתחלקים לכאלה שמסייעים למשפחות פרטיות בקשיים או שמסייעים לעסקים קטנים ובינוניים או בסיוע לפיתוח עסק קיים.

האגודה להלוואות ללא ריבית

ישנה גם האגודה להלוואות ללא ריבית. ארגון זה, מעניק הלוואות לקהל מסוים, כגון נפגעי טרור ומשפחותיהם, עולים מאתיופיה הזקוקים לדיור, משפחות חד הוריות ועוד. ארגון זה, דורש כי ללווה, תהיה הכנסה חודשית מינימלית, של 3,000ש"ח בחודש ולא יותר ממשכורת שגובהה הינו 15,000ש"ח  גם לעסקים קטנים, אגודה זו מלווה סכומים שאין עליהם ריבית ומסייעים להגשמת חלום של אנשים שונים, המעוניינים לצאת לדרך עצמאית.

האגודה הינה הארגון היהודי הגדול בעולם ומאז הקמתה, היא העניקה כבר הלוואות של למעללה מ-995,000,000ש"ח  לעשרות אלפי משפחות וכן לעסקים קטנים, הנאבקים על קיומם. הפעילות המוצלחת של האגודה, גרמה לעלייה בכמות מבקשי ההלוואות שיודעים, כי הם יכולים לקבל סיוע אמיתי, ללא תנאים מיוחדים ואותיות קטנות, על מסמכי ההלוואה.

 סיוע בהלוואות ללא ריבית לבעלי עסקים קטנים- שמעון שמונר

אם תגיעו בעצמכם לבנק, עם כמה מסמכים ותבקשו סיוע בהלוואה ללא ריבית, הבנקים עשויים לסרב בגלל סיבות שונות השמורות להם, גם אם אתם בעלי עסק קטן חדש, או מעוניינים לפתוח עסק קטן, אבל אם תתייעצו עם יועץ לעסקים קטנים, הסיכוי יהיה בהרבה יותר גבוה, שכן תקבלו את ההלוואה.  שמעון שמונר, הינו יועץ עסקי כבר 16 שנה, בעל תואר לכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן. מר שמונר, קיבל את תואר היועץ הנבחר לשנת 2015, מטע המרד לקליטה ועלייה. שמעון שמונר, יסייע לכם בייעוץ, ניהול נכון של עסק בינוני או קטן וכן, קבלת הלוואות ללא ריבית ממוסדות וקרנות בערבות המדינה או מהאגודה להלוואות ללא ריבית. מר שמונר ילווה אתכם מיום פתיחת העסק במשך שלושה חודשים.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1