ייעוץ לעסקים קטנים

שמעון שמונר מוביל אתכם להצלחה

פריסת תשלומים רחבה

גרייס לשנה

ביטחונות נמוכים

עסקים קטנים, הם אתגרים גדולים לאלה שמקימים אותם. אנו רואים, במיוחד בשנים האחרונות את המלחמה של בעלי העסקים כגון, תחרות ובמלחמה של ההישרדות במצב הכלכלי הלא פשוט בישראל. יש לעמוד במטלות היום יומיות, בניהול בשיווק, עמידה על זכויות בעלי העסקים ברשויות המס ועבודה נכונה מול גורמי מימון שונים, כגון בנקים וגורמי מימון אחרים.

החלום של רבים מאתנו, הינו להיות עצמאים, לטפח ולגרום לעסק שלנו לגדול. רק באמצעות ייעוץ לעסקים קטנים, ניתן לנהל נכון את העסק על כל היבטיו.  יועץ עסקי, יכול לנתח את הבעיות השונות בכל עסק קטן או בינוני ויכתוב תכנית הבראה עסקית לעסק קיים , או תכנית עסקית לפני פתיחת העסק שיש ללכת על פיה ולהתייעץ עם היועץ העסקי בכל שאלה.

מניעת יצירת טעויות בסיסיות בעסק קטן מתחיל

זו בדיוק הכוונה, כאשר אתם מתייעצים עם יועץ עסקי מומחה אשר עוסק בתחום ייעוץ לעסקים קטנים והוא בעל שנות וותק רבות וניסיון. כל בעל עסק מתחיל וותיק, מבצע טעויות נפוצות בבית העסק שלו, התקשרות עם ספק לא נכון, אי תזרים מזומנים, שיווק לא נכון ופזרני ועוד. התפקיד של היועץ העסקי, הינו למנוע את הטעויות האלה ולכן הוא למד היטב את התחום והתנסה בו שנים בפועל.

ניתוח עסקי מקיף, יביא תוצאות טובות, כאשר היועץ העסקי יבין, על פי ההתנהלות שלכם, היכן טעיתם. ניתן להרחיב פעילו של עסק קטן קיים, באמצעות הייעוץ העסקי. היועץ, יספק את הכלים הדרושים לבעל העסק, כך שיוכל להתמודד בעתיד עם האתגרים השונים במשק הישראלי. יש לבצע עבודה נכונה, לעבוד ולתכנן יחד,  לא לבזבז כספים מיותרים, על מנת שהעסק שלכם יצליח. ייעוץ עסקי של משרד מוכר בתחום זה, יסייע לבעלי העסקים בהגשמת החזון והחלום של לנהל עסק מצליח, גם אם הוא קטן.

 יועץ מומחה לעסקים קטנים- שמעון שמונר

כל עסק קטן שנפתח בימינו, יש לדאוג כי יועץ עסקי ילווה אתכם בפתיחת העסק עד שיתחיל  לעמוד על רגליו ולהניב פירות. יועץ עסקי, יכין עבורכם תכנית עסקית ויסייע לכם בהשגת מימון בריבית משתלמת בקרנות המדינה. שמעון  שמונר, הינו  יועץ עסקי ופיננסי, אשר עוסק בתחום כבר 16 שנה. שמעון שמונר, למד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן והוא קיבל תואר יועץ  עסקי נבחר ומורשה למשרד העלייה בשנת 2005. מר שמונר, ייעץ לכם לגבי ספקים, ניהול תזרים מזומנים, חיסכון בהוצאות ועוד.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1