ייעוץ תזרים

ייעוץ תזרים- הכלי המרכזי לעסק מצליח

ניהול תזרים מזומנים, הינו אחד מהכלים המרכזיים של כל עסק. בדרך זו, ניתן להבטיח, כי עסק יצליח להיות רווחי ולא תהיינה לו בעיות מול הבנק, או שייקלע לחובות. ייעוץ תזרים, עשוי להבטיח כי התזרים יהיה מאורגן ומסודר, כך שתוכלו לצפות מראש בעיות שונות בעסק, כך שתמצאו את הפתרון ההולם בזמן הנכון. ייעוץ זה, יסייע לבעלי העסקים, למנף את רווחי העסק ע"י פיתוח כמו גידול וצמיחה.

יש לנהל דו"ח רווח והפסד בתקופות השונות לקיומו של העסק, על מנת לראות אם שי גידול ברווחים ואם יש טעויות ניתן יהיה לתקנם ולהפיק מהם לקחים. תזרים המזומנים, בעצם יפרט את התקבולים והתשלומים בעסק, על פי הסיווגים השונים. ניתן למצוא אם העסק עומד בהתחייבויותיו ובמסגרת האשראי וכך, להיערך נכון בעת הצורך..

ייעוץ תזרים לשם מה?

בכדי לשפר את התזרים של העסק, יש לדאוג לאוויר לנשימה, יש לפנות לכל הספקים, בכדי לייעל את תנאי התשלום.  ניתן להגיע גם להסדר מול הספקים כמו למשל עלות נמוכה יותר תוך התחייבות בעלי העסק לרכישה ארוכת טווח.  כל יועץ יאמר לכם למשל על דברים שלא ידעתם על קיומם, קחו לדוגמא, סחורה ששוכבת לכם במחסן, מעלה אבק ופוגעת בתזרים. ניתן לייעל את המלאי, כגון להיפטר מסחורה ישנה, על פי המחזוריות של הפריטים שקיימים בעסק.

חלק ניכר שתקבלו בייעוץ תזרים המזומנים שלכם, יהיה חישוב מושכל של כ ההוצאות הצפויות, מול ההכנסות והרווחים, כך שאתם מסתמכים על רבעון שנתי של השנה מול השנה שעברה. כך, ניתן יהיה לצפות מראש, מתי תהיה תקופה קשה יותר ולהיערך לה מבעוד מועד.

 ייעוץ תזרים מיועץ עסקי- זה ההבדל הגדול

 על מנת לדעת, לגבי תזרים המזומנים שלכם בעסק, מימון, ניהול וכדומה, יש לפנות ליועץ עסקי, אשר יבנה לכם תכנית עסקית שתכלול את תזרים המזומנים. יש לפעול שלב שלב, יחד עם היועץ העסקי בכדי להבין לגבי ניהול התזרים ולהשתמש בו נכון. שמעון שמונר, הינו אחד מהיועצים העסקיים הבולטים, הוא סיים את לימודי הכלכלה ומנהל העסקים באוניברסיטת בר אילן וכבר בשנת 2000, הוא החל לעבוד כיועץ עסקי.

 בתחום הייעוץ העסקי, ישנם כמה פרטים חשובים שהבולט בהם הוא ייעוץ תזרים. מר שמונר, מבצע סיוע בניהול תזרים מזומנים, מה שנחשב לכלי החשוב ביותר בניהול עסק קטן. את הייעוץ מר שמונר מבצע באמצעות תוכנה מיוחדת שבה ניתן לבצע ניתוחים שונים, השוואות בין התקופות, כך שזה כלי הכרחי בכל עסק. שמונר עובד כ-16 שנה בתחום הייעוץ העסקי, הוא מורשה כיועץ עסקים מטעם המשרד למסחר ותעשייה וזכה כיועץ מצטיין לשנת 2015, מטעם המשרד הקליטה והעלייה.

 

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1