ייעוץ עסקי

שמעון שמונר- יועץ עסקי מוסמך

פריסת תשלומים רחבה

גרייס לשנה

ביטחונות נמוכים

ייעוץ עסקי- מורה הדרך שלך לעסקים חדשים וקיימים

החלום של כל אחד להיות בעל עצמאות כלכלית הופך להיות מציאותי וקל יותר להשמה. יותר אנשים פותחים עסקים קטנים במטרה להגדילם ולפתחם עם השנים. החוויה של פתיחת עסק היא אמנם נעימה אך עשויה להיות גם קשה . בתור בעל עסק עליך לדאוג לפרנסה גם שלך וגם לאלה שאתה מעסיק. על מנת ליהנות מהעסק יש להתחיל בתכנית עסקית מובנית באמצעות מומחה בתחום ייעוץ עסקי. התכנית תיבנה על פי תחום העסק וגודלו, כמה עובדים בדעתך להעסיק ועוד. גם בעסקים הנמצאים במשבר יש לפנות ליועץ עסקי על מנת שיכין עבורם תכנית הבראה כלכלית ויבין היכן טעו..

פגישה לייעוץ עסקי

בכדי לנהל עסק יש להיות החלטיים ובעלי משמעת עצמית גבוהה. הבעיה בעסקים שמתחילים להרגיש הידרדרות הנה לחץ של זמן, יש לקבל החלטות בחיפזון וכפי שכולנו יודעים "החיפזון הוא מן השטן..". זו הסיבה כי יועץ עסקי עשוי לסייע לנו רבות בכדי לקבל את ההחלטות הנכון ובזמן הנכון.

מה כולל יעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי כולל הכרה מעמיקה של העסק כך שהיועץ יוכל לומר לכם מה היתרונות והחסרונות של העסק שלכם. יש לבדוק מהו "עקב אכילס" של העסק וכאשר אנו מכירים בנקודת התורפה של העסק נוכל לטפל בה על הצד הטוב והנכון ביותר. יועץ עסקי הנו אדם שלמד כלכלה ומנהל עסקים כך שהוא בעל ניסיון מספיק בכדי שיוכל להורות לכם על יעילות נכונה של העסק.

יועץ עסקי משתלם לבעלי עסקים רבים אם חדשים ואם קיימים. בהרבה מקרים בעלי עסקים נעזרים ביועץ העסקי בכדי שיסייע להם בניהול נכון יותר של עסק קיים או הקמה של עסק חדש בצורה הנכונה והבטוחה יותר תוך ליווי.

פנייה ליועץ עסקי מוביל

שמעון שמונר הנו יועץ עסקי מקצועי, אשר עובד כבר 16 שנה במקצוע ייעוץ עסקי, למד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן. שמעון שמונר הנו יועץ עסקי כבר משנת 2000 וליווה עסקים רבים. שמונר זכה לתואר היועץ העסקי הנבחר לשנת 2015 מטעם המשרד לעלייה.. מר שמונר, מייעץ תחילה לגבי הבנת הכדאיות של עסק חדש, כאשר משקיע מגיע עם חלום משלו לעצמאות כלכלית. הייעוץ יהיה כולל בהרבה מישורים, אם בתחום העסקי, ליווי העסק, בניית תכנית עסקית, עזרה במציאת מקורות מימון מטעם קרנות המדינה השונות להלוואות, קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, בנקים כגון בנק הפועלים לעסקים וכן ניהול תזרים מזומנים מול הבנק. המשרד, עוסק בעסקים שונים קטנים ובינוניים, שכוללים גם עסקי זכיינות, מסחר ושירות, למעט עסקי היי טק.

שמעון שמונר, יבחן עבורכם גם את הכדאיות בבחירת הספקים השונים, כך שהעסק יתחיל עם חיסכון ניכר, מה שנחוץ לכל עסק מתחיל.  מר שמונר, ילווה את העסק שלכם בחודשיים שלושה הראשונים לקיומו, אם תחליטו כי אתם זקוקים המשך ליווי מצדו, זה יהיה כרוך בתשלום נוסף אך המחירים יהיו אטרקטיביים, בגלל ההתחשבות של שמונר בעסקים חדשים הזקוקים לכל שקל, עבור תזרים מזומנים.

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1