בחירת קרן בערבות המדינה

בשיתוף שמעון שמונר יועץ עסקי מוסמך

פריסת תשלומים רחבה

גרייס לשנה

ביטחונות נמוכים

לקבלת הלוואה מהירה מלא פרטים

 

ישנם עסקים קטנים ובינוניים שהם חדשים, מעוניינים בתהליכי הקמה, אך חוששים מהמצב הכלכלי בשוק וכן מהתחרות הרבה. על מנת להצליח בעסקיים מסוג זה, יש לבנות תכנית עסקית ולהתייעץ עם יועצי עסקים ופיננסיים מומחים, כך שילוו אתכם בכל התהליך. על מנת לדאוג לתזרים מזומנים ולשקט נפשי לפחות בשנתיים הראשונות לקיומו של העסק, תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה כמו גיוס כספים בריבית נמוכה במיוחד, באמצעות קרן בערבות המדינה.

למדינת ישראל, ישנו אינטרס להגדיל את מקומות העבודה ואת כמות המיסים שמגיעה לקופת המדינה מאותם בעלי עסקים קטנים ובינוניים , לצמצם את האבטלה בארץ. קרן זו מטעם המדינה, מעניקה ערבות של 90% מכל סכום ההלוואה, כך שפוחת הסיכון שלוקח הבנק בהעמדת האשראי הנחוץ לבעלי העסקים. יש לדעת, כי הקרן מבצעת בדיקה וסינון ואם מדובר על תשובה חיובית, היא תיתן המלצה לבנק שיעמיד לרשות בעל העסק את ההלוואה, כך שיוכל לשלם לבנק את ההחזרים.

סוג ההלוואות  והקרנות המוצעות לבעלי  העסקים ולמי מיועדים

הקרנות שמלוות לעסקים הקטנים הינן: קרן פועלים לעסקים, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, משרד העלייה והקליטה קרן ממונפת, קרן נתן, קרן ניו יורק. הלוואות אלה, ניתנות לתקופות של עד ל-6 שנים והן ניתנות בריביות שונות אך נמוכות יותר ממקורות הלוואות שלא בערבות המדינה. יועץ עסקי פונה בבקשה לכמה מקורות וקרנות אלה, כך שכאשר הוא מקבל תשובה חיובית הוא מברר את הכדאיות של ההלוואה לבעל העסק המעוניין בהלוואה זו

פנייה ליועץ עסקי תסייע לכם לקבלת הלוואה בערבות המדינה- שמעון שמונר יועץ עסקי 

יש לבצע שלבים ושיקולים חשובים, לפני פתיחת עסק קטן ובינוני והשלבים חייבים להיות מלווים ע"י איש מקצוע שנוא יועץ עסקי ופיננסי המתמחה כבר שנים רבות בתחום וישנם עסקים משגשגים שאותם הוא ליווה עד לעצמאותם המוחלטת והתפתחותם. שמעון שמונר, הינו אחד מהיועצים העסקיים הבולטים  כבר 16 שנה. מר שמונר, למד מנהל עסקים וכלכלה באוניברסיטת בר אילן. שמעו שמונר, זכה לתואר היועץ הנבחר לשנת 2015, מטעם משרד העלייה. הייעוץ המקצועי, יתחיל ע"י הבנת הכדאיות של העסק. לאחר בחינה מעמיקה של העסק, מר שמונר יבנה תכנית עסקית וילווה את העסק, כאשר הוא כבר יודע את הסכום הדרוש לפתיחתו וכן, את תזרים המזומנים שעסק זה חייב להמציא. מר שמונר, מסייע לבעלי העסקים במציאת מקורות מימון כדאיים כמו קרן בערבות המדינה, קרנות לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים ועוד. השירות הינו אדיב ומקצועי ומר שמונר ילווה את בעל העסק שלושה חודשים ראשונים. וכן בייעוץ ופנייה בכל שאלה הקשורה לניהול נכון של בית העסק.

 

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1