קרן פועלים לעסקים

בנק הפועלים בישראל, הפך להיות אחד מהגופים הפיננסיים הגדולים בישראל. בגלל שקיים אינטרס משותף של כמה בנקים, וגופים שונים על מנת לעודד יזמות, הקמה של פעילויות עסקיות בסדר גודל קטן עד לבינוני. אחד הכלים היעילים יותר, הוא הקרן בערבות המדינה שמציעה ליזמים השונים להקים עסקים בינוניים וקטנים על פי הקריטריונים ולקבל מסלול מימון אטרקטיבי. הבנק בעצם מעניק את ההלוואה והמדינה ערבה על סכום ההלוואה.

תכנון תוכנית עסקית

ישנה קרן נוספת הנקראת "פועלים בצמחיה שמעניקה הלוואות בהיקף של 700 מיליון ₪ בערבות המדינה. במסגרתה של קרן זו, הבנקים מבטיחים לסייע במתן ייעוץ עסקי לכל לקוחות הקרן באמצעות חברות ייעוץ חיצוניות והנחות ללקוחות שמגיעים מחברות לייעוץ עסקי.

מה כדאי להכין לפני בקשת הלוואה מקרן פועלים לעסקים?

על מנת לקבל הלוואות מהקרן של פועלים לעסקים, כדאי לפנות אל יועץ עסקי יכין  תכנית עסקית, אשר תהיה מקצועית ותכיל את שלב הקמת העסק, תזרים המזומנים והצפי לרווח בשנה הראשונה לקיומו וכן הלאה. הגשה של תכנית עסקית זו, מסכמת בעצם את הצהרת כוונות הלווה כלפי הרעיון  והדרישות מהמשקיעים. מדובר על סוג של קורות חיים ולכן יש להשקיע בה הרבה מחשבה ומקצועיות, כך שתפיק את הרושם הראשוני הטוב שלכם בקרב הבנקאים.

 

קרן פועלים לעסקים, היא  התשובה של בנק הפועלים לסיום עבודתו עם הקרן לסיוע לעסקים שמעניקה למעשה, הלוואות בערבות המדינה. יש לדעת, כי הרן פועלים לעסקים, תעניק עסקים קיימים הלוואות למימון הון חוזר, על סמך פעילת שוטפת בהתאם להצגת צרכי הון. התנאים להלוואת קרן פועלים למען עסקים הם:

  • בסכום הלוואה עד 500,000ש"ח , עד 10% ממחזור ההכנסות החודשי של העסק
  • הפריסה תהיה למשך 6 שנים- מה שיאפשר מרחב פעולה והחזר נוח.
  • ניתן לקבל תקופת גרייס של שנה
  • יש להציג 25% מהביטחונות של העסק כנגד ההלוואה
  • הריבית הטובה ביותר שפטורה מעמלות, הקמת הלוואה ובדיקת בקשת ההלוואה.

 

הגשת תכנית עסקית לסיוע בהלוואה מקרו פועלים לעסקים- שמעון שמונר יועץ עסקי

כל יועץ עסקי, מכיר בעובדה, כי בכדי לקבל הלוואה ממוסד או גוף פיננסי כלשהו, הוא יצטרך להגיש תכנית עסקית מקצועית באמצעות יועץ פיננסי. הבנק או המוסד המלווה את הכסף, יעיין בתכנית ואם ימצא לנכון כ הכל בסדר, היא  תאשר אותה. מר שמעון שמונר, הינו יועץ עסקי העוסק בתחום כבר 17 שנה. מר שמונר למד כלכלה ומנהל עסקים. שמעון שמונר, יכין תכנית עסקית עבור הלווה, ימצא איזה מוסד פיננסי יהיה המשתלם ביותר. שמעון שמונר, נבחר ליועץ העסקי המורשה של משרד העלייה, בשנת .2015.

 

 

 

ליצירת קשר השאירו פרטים:

Call Now Button UA-93482103-1